Tuesday, April 5
Dzień Dobry. 

  Ten blog przechodził niesamowicie wiele kombinacji. Zafascynowana jednak skandynawskimi klimatami postanowiłam że zdjęcia o tematyce innej niż wnętrza zamieszczę gdzie indziej, a adres maedlein.blogspot.com poświęcę temu co naprawdę uwielbiam. 

Tak więc jestem tegoroczną maturzystką z mniejszego miasteczka. Kiedy więc udaje mi się znaleźć w nim coś odpowiadającego moim wymaganiom jestem przeszczęśliwa. 
Jak na przykład te oto zajączki. Są taaaakie malusienkie ale dają tyle radochy. I to naprawde niewiarygodne że za oba zapłaciłam ZŁOTÓWKĘ !  < Uroki mieszkania tutaj >
Za oknem niesamowite słoneczko a ja z  czerwonym, pociągającym nosem siedzę w domu. ale nie tracę czasu . wertuję historię sztuki, bo do matury tak strasznie mało czasu.
. i myślę o już o wielkanocy. marzy mi się taki ładny wianek na drzwi z gałązek . ale w takim stanie nie mogę nawet zdobyć gałązek. plany są więc odroczone o kolejny tydzień. mnóstwo czasu na poszukanie inspiracji i przemyślenie jak będzie wyglądać mój. choć i tak z planów zazwyczaj nic nie wychodzi. i pozostaje improwizować.
Mam nadzieję że większość z was nie załapała tej wiosennej fali chorób i możecie się cieszyć wiosną w pełni.
Jakieś pomysły na wianek ?i coś na dobry wiosenny humorek:


2 comments: