Tuesday, April 16

NARCISSUS
Ostatnio u mnie jak nie jedzenie to roślinki :) Ale kiedy tu tak smacznie i kwitnąco ! :) (będę Wam jeszcze musiała pokazać , co wyprawia u nas szczypior ! )  A tymczasem za mną miły weekend z przyjaciółką, która wreszcie mnie tutaj odwiedziła :*, a przede mną - pogoda, temperatura, słońce ! Bezcenny zapach pościeli suszonej na balkonie, bezcennie dobre samopoczucie, i bezcenne przeświadczenie , że niecałe dwa tygodnie i czas na  :hometown: :) . Chwaliłam się wam , że zostałam całkiem niedawno ciocią ? Mojemu jedynemu braciszkowi i żonce urodziła się mała Zosia, więc szczęście ogromne.  I teraz przybyła jeszcze jedna osóbka, do której tęskno ! :)
Nie szkodzi, że zaraz po majówce czekają nas przeglądy połówkowe. Nie szkodzi :) Ważne że tydzień w domu . No i już optymistycznie  nastawiam się na grilla z rodzinką  :D ... Serio, serio, tak mi się marzy taka kiełbaska i chlebek, że jeszcze trochę, a przytargam jakiś supermarketowy grill na balkon, i zrobię sobie otwarcie sezonu. :D   Chętnie ugoszczę innych amatorów balkonowego grilla ! ;)                 Uściski .
- - - - - - - -
Choć nie zostawiam u Was komentarzy, bądźcie pewni , że zaglądam na Wasze blogi, tylko ostatnio jakoś inne sprawy mnie pochłaniają, ale mimo wszystko staram się być na bierząco !  A jeszcze nawiązując do roślinek, to nie wiem jak to możliwe , ze jeszcze u mnie stokrotek nie było... Pora wybrać się na targ. :) Oczekujcie kolejnego "kwitnącego" posta niebawem :>

4 comments:

 1. sprawdź czy możesz grillować na balkonie wiele spółdzielni wspólnot ma zakaz

  ojj taka kiełbaska to jest to !!!!

  ReplyDelete
 2. Fajne kwiatki :) Gratuluję nowego członka rodziny! cudownie!!! :) ja też już się nie moge doczekać majówki :) nie ważne jaka będzie pogoda, my poza grilem planujemy ognisko :) mamy domek na wsi, z wielkim podwórkiem i stawem na podwórku, z sadem, kawałkiem lasu :) warunki mega spartańskie, ale co tam! do tego przyjedzie sporo znajomych więc będzie bardzo wesoło :) ahhh jak bym zjadła kiełbaską z ogniska!

  ReplyDelete
 3. Zapraszam po wyróżnienie :):):)

  ReplyDelete
 4. Aaa piękne! :) grill - jak on mi się marzy :) buziaki!

  ReplyDelete